Haber

AK Parti Konya İl Başkanı Angı’dan CHP’li 11 büyükşehir belediye başkanına çağrı

AK Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı, CHP’li 11 büyükşehir belediye başkanının Konya ziyaretine ilişkin açıklamalarda bulundu.

Angı, yaptığı yazılı açıklamada, iki gün boyunca kente çeşitli ziyaretlerde bulunacak olan CHP yöneticilerini “Konya model belediyecilik” hizmetlerini örnek almaya davet etti.

CHP’li büyükşehir belediye başkanlarının da yerel yönetimlerin ziyaretlerinden değerli dersler çıkarması gerektiğine işaret eden Angı, yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Bilboardlardan öğrendiğimiz bilgilere göre barış ve huzurun başkenti, AK Parti belediyeciliğinin örnek şehri Konya’ya başta İstanbul ve Ankara olmak üzere 11 CHP’li büyükşehir belediye başkanı gelecek. Konya’dan hangi CHP milletvekilinin eşlik edeceğini merak ediyoruz. Bu kapsamda CHP yöneticilerinin Konya Büyükşehir Belediyemizin ‘Konya model belediyecilik’ çalışmalarını örnek alarak şehrimizin manevi ikliminden faydalanarak şehirlerine dönmelerini temenni ediyoruz. onların durumundan.”

Büyükşehir yasasının en iyi Konya’da uygulandığını vurgulayan Angı, “Konya’mız yerel yönetimlerde marka haline gelmiş bir kent. Dünya Belediyeler Birliği ve başta Konya Büyükşehir Belediye Başkanımız Uğur İbrahim Altay olmak üzere tüm belediye başkanlarımız çalışıyor. Konya belediyecilik okuludur” Bizler AK davasının AK askerleri olarak Cumhurbaşkanımız ve Genel Liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde iş ve hizmet siyaseti yapmaya devam edeceğiz. Allah’ın izniyle Türk Asrına imza atacağız ve 2023 yılında en başarılı iller arasında birinci sırada yer alacağız.” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu