Haber

Ekrem İmamoğlu: Yenilenmiş hissedemedik. Bu ülkeye öyle bir kara bulut yerleştirdiler ki. Ama inşallah yaparız

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Çatalca’da vatandaşlar ve esnafla bir araya geldi. İmamoğlu, “Kahvaltıya gelecek sözünüz vardı” diyen bir vatandaşa, “Neden gelmeyeyim? Gelmek istemiyor muyum? Ülke gündemi bizi hiç boş bırakmadı” dedi. gel ben arabayı alayım hafta sonu senin bahçende kahvaltı yapalım bundan daha güzel ne olabilir içimiz rahat edemedik bu ülkenin üzerine böyle kara bir bulut indirdiler ama inşallah yaparız rahat ol” diye cevap verdi.

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, bugün Çatalca’da 681 üreticiye toplam 1.152 çuval tohum dağıtma programından ilçe merkezinde vatandaşlar ve esnafla sohbet etti.

Bir vatandaş İmamoğlu’na “Kahvaltı sözünüz vardı. Şimdi iftar sözünüz var. Ama gelmediniz” dedi. İmamoğlu vatandaşa, “Neden gelmeyeyim? Ben gelmek istemez miyim? Geldiğimde ülkenin gündemi bizi hiç boş bırakmadı. Arabayı alayım, bahçenizde kahvaltı yapalım” dedi. haftasonu.bundan güzel ne olabilir ki rahat edemedik.böyle bir kara bulutu indirdiler bu ülkeye.ama içimiz rahatlar bundan sonra hep beraber güzel yarınlara yürüyeceğiz allahın izniyle ” o cevapladı.

Vatandaşın “Nefesimiz tükendi. Ayrıca kadın hakları 6284; pazarlık bile söz konusu değil. Size güveniyoruz” demesi üzerine, “Merak etmeyin” dedi.

haberergene.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu